Menu / Katalog

SVATEBNI DESIGN

Svatební výzdoba a dekor od květinářství „FanFanTulipán“

Nabízíme Vám zažit svatbu jako z pohádky. Navrhneme neobyčejné aranžmá pro Vaši svatbu, pomocí živých květin. Jsme schopni vytvořit kouzelnou atmosféru pro Vaši slavnost a příjemně Vás překvapit originalitou, individuálním přístupem a profesionálním jednáním. Velký výběr z čerstvých květin pomůže rychle zvolit vhodnou kombinaci barev, která se Vám bude nejvíc líbit a vyhovovat. Zkušení floristé Vám rádi nabídnou svoji pomoc a pomůžou vypracovat celkovou koncepci slavnostního dne podle Vašich požadavků a nápadu.

Květinová výzdoba by měla být zvolena podle celkového stylu svatby a představ svatebčanů (novomanželů). Tato dnes již standardní služba je předpokladem krásné a dokonalé svatby. Floristické studio "FanFanTulipán" pro Vás s radostí připraví svatební kytice a převezme starosti spojené s květinovou výzdobou. Tvůrčí a profesionální přístup našich floristů, jejích originální nápady a inspirace napomáhají k vytváření celkové koncepce svatby. Nabízíme kompletní svatební květinový servis: svatební kytice, výzdobu svatebního sálu a svatebního pokoje pro novomanžele, výzdobu altánu, terasy, svatební tabule a limuzíny, vázání tradičních svatebních atributů (kytice pro nevěstu a korsáže pro ženicha) a také výrobu svatebních květinových kompozic.

Aranžování květin

Aranžování květin provádíme na naší prodejně v Praze, nebo na místě podle požadavků zákazníka. Zařizujeme rozvoz květin a dekorací individuálně. Naše internetové stránky mají široký výběr květin, svatebních kytic a dopravu po Praze a České Republice.