Menu / Katalog
Lidická 337/30, 150 00 Praha 5
222 745 746
Mukařovského 2590/2, 155 00 Praha 13 OC Luka Living
222 745 746

Volná pracovní místa

Florista/ka

Pracujete v oblasti floristiky?
Máte odpovídající vzdělání a jste na to pyšný?
Zákazníci jsou nadšení každým Vaším výtvorem?
Ceníte si svou práci vysoko?
Myslíte, že jste byl/a nejlepším floristou ve Vaší firmě?
Je perfektní práce Vaším krédem?
Máte spoustu tvůrčích nápadů?

Pokud jste odpověděl/a „ano“ na všechny otázky, pak jste ten, koho hledáme!

Vyplňte prosím formulář!
Pole formuláře vyplňujte dle svého uvážení.
Mějte na paměti, že my oceníme Vaši ochotu ;-)

Vyplnit formulář

Hledáme obchodního partnera pro styk s firemními klienty.

Nabízíme:

  • provizi z každé akce;firemní benefity
  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu.

Požadujeme:

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici nejméně 1 rok;
  • zkušenosti v oblasti komunikace s klienty;
  • zaměření na výsledky;
  • schopnost analytického myšlení;
  • schopnost týmové práce;
  • komunikativnost;
  • schopnost plánovat a nastavovat priority;
  • schopnost a ochotu učit se novým věcem;
  • pružnost, smysl pro disciplínu, cílevědomost, odolnost proti stresu.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových klientů (právnických osob);
  • prodej našich služeb (obchodní jednání, podepisování obchodních smluv);
  • péče o stávající klientelu;
  • vývoj reklamních a marketingových programů pro klienty;
  • příprava podkladů pro účast ve výběrových řízeních;
  • pravidelná analýza a monitorování květinového trhu;
  • analýza spokojenosti klientů a návrhy opatření na zvýšení její úrovně;
  • rozšíření stávající klientely.

Praxe: min 1 rok

Těšíme se na Vás!